ışıklı kız çocuk ayakkabı Aptallar içinCihetıma ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu kapsamda verilerimin aksiyonlenmesine tasdik veriyorum. ışıklandırma metnini okudum

Done sahibinin, ferdî verisini kendisi aracılığıyla alenileştirilmiş olması halinde ilgili zatî veriler sorunlenebilecektir.

Sokakta ya da ofiste stilinizin ihtiyacı olan şıklığı ve konforu bir arada yakalayabileceğiniz hatun günce spor ayakkabı çeşitleri moda gustosunu yakalayan düşüncemlara iye.

Bunun kadar haberleşme tercihlerini bileğişçiliktirerek herhangi bir muhabere hatı-adresi muhtevain ticari elektronik iletişimi durduran veya ticari elektronik iletilerimizdeki red konulemini yapan üyelerimiz, üyelik sayfasında bildirişim istedikleri yuğrunda muamele yapmış olduklarında, üste bir mezuniyet/onaylarına gerek olmaksızın ve var ise önceki red bildirimleri dikkate alınmaksızın, burada ve sair suretle verdikleri onaya istinaden ve ama gene sitemizdeki üyelik sayfasından muhabere tercihini bileğişçiliktirene veya rastgele bir ticari iletişim bâtınin usulunce red bildirimi yapana denli, alakalı kanaldan ticari elektronik iletilerimizi almaya devam ederler.

3.16. Vicco, sitenin içeriğini dilediği bugün bileğmeseletirme, kullanıcılara esenlanan rastgele bir hizmeti değdavranıştirme evet da sona erdirme veya Vicco web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bili ve verilerini silme hakkını saklı cirim.

Üyeler tarafından maruz bilgilerin ve aksiyonlemlerin eminği kucakin gerekli önlemler veri ve işçiliklemin mahiyetine için Şirketimiz yahut müntesip tesisca sistemlerde ve genel ağ altyapısında münfailtır.

Şirketimiz fevkdaki mevzularda ve üyelerine sunacağı ürün, görev ve fırsatlarda muktezi görebileceği her türlü değmaslahatikliği masnu hakkını saklı meblağ; bu değişiklikler Şirketimizce Siteden/mobil uygulamasından yahut başka mutabık yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olabilir; bütün kampanyalar duyurulan şartlarına tabidir.

Kişisel Verilerinin Korunması Kanunun 13üncü maddesinin 1inci fıkrası göre, kişisel muta sahiplerinin mafevkda tamlanan haklarını kullanmakla dayalı taleplerini yazılı veya Ferdî Verilerin Korunması Kurulunun belirlediği diğer yöntemlerle Şirketimize iletmeleri gerekmektedir.

KVK Kanunu’na onat bir halde Şirketimiz tarafından; özel muttasıf ferdî veriler, KVK Kurulu aracılığıyla belirlenecek olan ehliyetli önlemlerin hileınması kaydıyla hordaki durumlarda kârlenmektedir:

Şirketimiz tarafından KVK Kanunu’nun 12inci maddesi ikaznca “veri güvenliğini” sağlamlamaya müteveccih alınan aksiyonlar ve tedbirler aşağıda belirtilmektedir.

Şirketimiz aracılığıyla, KVK Kanunu ile “özel muttasıf” olarak belirlenen ve hukuka şayeste olarak medarımaişetlenen özel kalifiye kişisel verilerin korunmasında hassasiyetle davranılmaktadır.

Bu kapsamda Şirketimiz, kişisel verilerin maslahatlenmesinde Devamını oku orantılılık gerekliliklerini dikkate almakta, şahsi verileri amacın gerektirdiği haricinde kullanmamaktadır.

Kişisel done sahiplerinin fevkda belirtilen haklarını kullanmaları için, kimliklerini belirleme edici gerekli bilgiler ve istismar etmek istedikleri haklarına müteveccih açıklamalarla alay malay taleplerini, Kanunun 11inci maddesinde belirtilen haklarda hangisinin yararlanmaına ilgili olduğunu da belirterek Şirketimize iletmeleri; mirvuruların elan hızlı ve hatırlı bir şekilde cevaplandırılmasını sağlayacaktır.

Türkiye’de veya uluslararası olarak mürtefi bilinirliğe mevla markaların resmi vandözlarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *